Joninių belaukiant

Netrukus sulauksime vasaros saulėgrįžos dienos, kai visa gamta aukščiausiame taške ir kaupiama sveikata. Didelę reikšmę saulėgrįžos šventėje turi lietus, rasa ir vanduo. Manoma, kad nuo Dievaitės Rasos kilo šventės pavadinimas Rasos šventė.Vanduo atjaunina, o saulė teikia dosnios jėgos.
Ilgiausią dieną arba jos išvakarėse surinkti žolynai turi nepaprastos – magiškos galios.Žolynų rinkimas vadinamas kupoliavimu,o surinkti žolynai-Kupole. Tai vairiuose raštuose vadinamos jonažolės, ramunės, mėlynai ir geltonai žydintys augalai. Dėl priskirtos ypatingos reikšmės augmenijai ši šventė dar vadinama Kupolės švente.
Šios šventės diena sutampa su Šv. Jono varduvėmis.Todėl dar vadinama Joninėmis.
Burtai ir papročiai teiks žavesį šventei, o Jonai ir Janinos bus puošiami vainikais.
Svetainė www.veliu.lt ruošiasi šventėms.

Galime pasiūlyti tinkamas Joninių šventei dovanų idėjas, įsimylėjeliams, varduvininkams ir bičiuliams.
Rankų darbo naminio vilnos karšinio pirties kepuraites su užrašais ir be jų, įvairių formų ir puošybos. Kainos nuo 11-20 eur.(sutartinės) Užsakymas tel.8 67820414 arba svetainės nurodytais kontaktais.
Natūralus rankų darbo muilas su natūraliu taukmedžio riešutų aliejumi be dažiklių, kvapiklių, parabenų ir kitų kenksmingų medžiagų (natūralesnio muilo nebūna).Tinkamas visų tipų odai ir vaikams. Įvairių formų ir kiekio. Galiu pagaminti muilą Jūsų odai su žolelėmis. Vilna apveltą muilą- kempinėlę. Kainos sutartinės nuo 2,00 – 6.00 eurų.
Viskas gaminama specialiai Jums. Todėl norėdami įsigyti nedelskite, skambinkite tel. 8 67820414 velėjai Laimutei .Prekės bus siunčiamos paštu. Pašto išlaidas apmoka užsakovas.
NLG veiklos vykdymo pažymos Nr.656572.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Phone
Email
Messenger
Messenger
Phone
Email