IŠ ZARASŲ KRANTINĖS 2015-05-23

Zarasų kurorto atidarymas tęsėsi ir 2015-05-23-ąją. Zarasų ežero krantine nusidriekė tautodailininkų ir amatininkų virtinė. Turtinga mugė – išsiskirianti.
Čia pat www. veliu.lt kaiminystėje galima buvo įsigyti arba pačiam pasidaryti Zarasų švietimo centro“ Sapnų gaudyklę“.Paskanauti Zarasų ŽŪT mokinių kepamų blynų ir pasigerėti dirbiniais iš metalo.Įsigyti Renaldo Puronio gero medaus ir jo produktų.
Naminio muilo buvo visokiausio, ypač traukė – liepų. Pasigrožėti ir įsigyti medinėmis gėlėmis, kurios taip puošė pakrantę…
Sklindantys pakrantės muzikos akordai taip išlinksmino ir įšokdino pakrantės vėją, kad šis čiupo mano priedangą ir veltinius ir tol šokdino kol nepasislėpiau.Jis smarkesnis – jam nusileidau. Grįžau be laimikio, bet apdovanota Zarasų muziejaus mugės organizatorių rūpesčiu ir pagalba. Šio krašto velėjų susitikimu ir trumpa bendra planų apžvalga į ateitį. Šio krašto ir atvykusių žmonių nuoširdžia pagalba ir draugiškumu. Buvo malonu būti gerų žmonių bendrijoje.
Kviečiu ir Jus neužsisklęsti kasdienybėje ir lankyti šventes. Kad tos šventės kruopele pabarstyti nesibaigiančius rūpestėlius.
Šiandien sekminių sekmadienis. Visus nuoširdžiai sveikinu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Phone
Email
Messenger
Messenger
Phone
Email