Velti mažiausieji žaisliukai“Delniukės“

Mano pats įdomiausias pasaulis tilpo viename sename lagamine,kurį slėpiau po lova internate.Jau buvau didelė panelė-trečiokė. Kitos mergaitės jau nežaidė lėlėmis, o man jos dar vis rūpėjo. Nuoširdžiai tikėjau, kad jos gyvos ir aš joms esu labai  reikalinga. Todėl per dieną būdama pamokose krimtausi, kad lagamine joms tamsu ir baisu, bet tenka taikytis prie tokių sąlygų. Visos jos- lėlės, buvo mano  ištikimos draugės, mylimos seserys ir rūpestingos motinos. Pačios svarbiausios. Joms patikėdavau slapčiausias paslaptis, geidžiamiausius norus ir baimes.Visos buvo puikios aktorės šeimos teatre.O vėliau kai suaugau, jas pati vaidinau . Žaidžiau su vaikų lėlėmis. O dabar, sulaukusi anūkių vėl žaidžiu-lipdau žaislų sieloms kūną . Aš suprantu, ką galvoja ir kaip jaučia mano  mažieji bičiuliai.

Tankiai tėvai neleidžia vaikams neštis į lauką savo mėgiamo žaisliuko.Juos galima suprasti.Tam tikros suaugusių žmonių taisyklės verčia vaikus skubėti užaugti. Mažieji žmogučiai stebi suaugusius ir mato, kad tėvelis eina pasivaikščioti kartu su mamyte, mamytė su vaikučiu. Jis, nors ir eina kartu su jais, jam vis tiek trūksta savojo paslaptingojo bičiulio draugystės. Nori turėti prie savęs savo globojamą draugą- žaisliuką. Kuris jam i artimiausias  su kuriuo jam svajoti , mylėti ir džiaugtis ir būti saugiam prieš nakties fantazijų pabaisas. Jis  nori rūpintis juo taip, kaip juo rūpinasi tėvai. Neskubinkime vaikų užaugti, leiskime jiems tikėti pasaka ir patys joje dalyvaukime…..

Kaip rasti tokį  draugą – žaislą savo žmogučiui kurio jam taip reikėtų  ?-sudėtinga.  Begalinė gausa Jūsų dovanotų  žaislų taps šiukšlių krūva.Todėl dovanodami žaislą tėvai turi pasiruošti.Gal padės apie žaislą nuoširdus pasakojimas, pasaka ar geras draugiškas filmukas, o gal jo laukimas.

Kol tėveliai ieškos pasakų ir prabangių žaislų,  aš  mažyliams siūlau  paprastas draugiškas, tikros natūralios  vilnos ,  veltas rankomis  mažiausias lėles nykštukes „Delniukes.velti zaislai26

Jos pasislėps net pačioje mažiausioje kišenėje, delniuke, arba ant virvutės- papuošaliuku.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Phone
Email
Messenger
Messenger
Phone
Email