KALĖDINIAI ŽAISLAI IR VAIKAI

zaislai61zaislai38

Lipdama laiptais prie kelioninės rankinės, ant žemės, šalia vilnos zuikučio paruošto iškeliauti, klūpojo mažiausioji anūkėlė, galvą priglaudusi ant zuikučio krūtinės guodė jį ir graudžiai  ramino….-Tu tik nebijok!,aš tavęs nepamiršiu.Nebijok močiutės ji tave pavers karalaite. Žinok,kad kai tu neatpažįstamai pasikeisi,aš tave vistiek pažinsiu nes tave myliu ir ilgėsiuosi ir lauksiu.

Iš vakaro sutarėm su anūkėlėmis, kad zuikučiams jau laikas, kaip ir prieš porą metų, nuvykti  į močiutės žaislų ligoninę .Nes subintuotoms  zuikučių ausytėms jau reikia pagalbos. Šventės netrukus ir žaisliukams reikia naujos suknytės ir į grožio kabinetą būtų gerai. Juk  tik Šv.Kalėdų metas tinkamas daryti stebuklus.Tad ir sumąstė mažoji,o gal močiutė gali iš jos zuikučio padaryti karalaite su blizgančia suknele!?..,o didžioji iš saviškio zuikio norėtų katytės.Močiutei vieni juokai stebuklus daryti ,juk turi kalną stebuklingos vilnos. Svarbu, kad tik vaikai tikėtų geromis pasakomis ir priimtų kartu jas žaisti.

Iš kalno žaislų suneštų visomis progomis liko tik krūvos  šiukšlių. Išliko tik ir šie žaisliukai.Velti rankomis XXL natūralios vilnos zuikiai.Gal dėl laiku pasektos pasakos, o gal dėl vilnos savybių magijos.

Plastmasiniai žaislai retai būna saugūs, tankiai jie skleidžia nuodingas medžiagas kuriomis ne tik mažyliams kenkiame, bet ir suaugusiems nesaugu. Bet tokiame pardavimų pasaulyje retas renkasi  lietuvių meistrų rankų darbo žaislus, o reikėtų….

Juk vilnos žaisliukai ne tik švelnūs,bet ir naudingi, nes prisiglaudus pradeda šilti ir šildyti.Šušilę žaislai skleidžia pieno ir medaus kvapą, kuris ramina ir migdo, primena mamos pieną ir apsikabinimą.Labiausiai nei kas kitas, žaislas vaikui atrodo gyvas.

Vaikas gali saugiai žaisti ir kartu miegoti.Vilna pati išsivalo ir laikom antibakterine medžiaga,o pagal savo struktūrą labai artima mūsų odai.

Rinkitės šiltus žaislus ir sekite vaikams pasakas.Šilta bus ir išore ir vidumi.

Linksmų Šv.Kalėdų ir Metų Naujų !

velti žaislai26velti žaislai27

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Phone
Email
Messenger
Messenger
Phone
Email